HELLO.

 

Chciałam tylko powiadomić, że oficjalnie zawieszam swojego bloga, na czas bliżej nieokreślony głównie ze względu na to ,iż zrozumiałam że mój blog to szajs i zasługujecie na to żeby czytać coś o wiele lepszego, więc postanowiłam podać wam dwa linki do najlepszych blogów na świecie i mam nadzieję ,że nie będziecie miały do mnie żalu za to że odchodzę. Przepraszam, no i w razie gdybyście chciały o coś zapytać czy cokolwiek , podam też link do mojego aska. :  
http://ask.fm/WhatMakeYouBeautiful

 

A to adresy dwóch blogów o których wspominałam wyżej :


http://onedirection-lovestory.blog.pl/
 dużo rozdziałów ale niech was to nie zniechęci, bo czyta się wspaniale, piggy ma zdecydowanie wielki talent do pisania :)


http://tlumaczenie-danger.blogspot.com/
 to opowiadanie jest napisane w języku angielskim przez @JileyOverboard ale przetłumaczone jest też na język Polski ,przetłumaczone? ZAJEBIŚCIE PRZETŁUMACZONE! przez między innymi @DemStory oraz @DameBieber niestety opowiadanie dobiegło końca( :( ) ale … JEST DRUGA CZĘŚĆ :D  i mam nadzieję że będzie trzecia! :D

Link do drugiej części : 
http://tlumaczenie-dangersback.tumblr.com/

W drugiej części dziewczyny dopiero zaczynają tłumaczyć rozdziały , więc prosiłabym o nie naciskanie na nie czy coś w tym stylu.

 

Pozdrawiam, Łania.